Orgonit Wisior Spirala Piryt 1 szt. 14w

  • 45,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 10
Tagi:

orgonit

  • Facebook

Opis

Wisior orgonitowy z pirytem jako minerałem dominującym.

Skład:

- miedziana spirala

- piryt

- wióry mosiądzu i stali, mieszanka drobnych minerałów,wśród nich kryształ górski.

Wymiary ok. - 3,5x3,5x0,7 cm.

Do zawieszki przymocowana metalowa krawatka w kolorze srebrnym, umożliwiająca powieszenie wisiora na rzemieniu, łańcuszku itp.

Zasięg działania lokalnego to kilka metrów, działanie harmonizujące to kilkanaście metrów.

Zdjęcie przykładowe.

Cena dotyczy jednej sztuki wybranej losowo.

PIRYT

Piryt jest kamieniem niezależności, samodzielności i odpowiedzialności. Pod wpływem działania jego energii z łatwością bierzemy sprawy we własne ręce nie czekając na pomoc, która wcale nie musi nadejść ze strony innych ludzi. Równoważy w nas dwa pierwiastki - żeński i męski (Yin i Yang wg taoizmu - chińskiego systemu filozoficznego) czyli męską, ekstrawertyczną energię skierowaną na zewnętrzne działanie, z żeńską energią introwertyczną, ukierunkowaną na wewnętrzną refleksję. Gdy któregoś z tych aspektów ludzkiej natury mamy w nadmiarze - energia Pirytu wyrównuje je. Energia Pirytu rozbudza apetyt na realizację planów oraz daje energię konieczną do wdrożenia ich w życie. Z łatwością analizujemy poziom ich trudności - co na bieżąco ułatwia kontrolę wszystkich naszych inwestycji i wysiłków. Czujemy, iż nasze działania są tak samo twórcze, jak i praktyczne. Intuicja staje się motorem napędowym efektywnych działań w twardych obszarach naszego życia - finansach, negocjacjach, zarządzaniu czy przewodzeniu skomplikowanym projektom. Balans między tym, co niematerialne a materialne zwiększa siłę naszej woli, buduje pozytywną ambicję, upór w dążeniu do celu i motywację do jeszcze większego zaangażowania w zadania, które wcześniej uważaliśmy za nierealne do przeprowadzenia.

Piryt stymuluje kreatywność u ludzi zajmujących się dziedzinami artystycznymi - rzeźbą, architekturą, malarstwem, grafiką ale także nauką. Jest doskonały dla studentów, ponieważ zwiększa koncentrację, poprawia pamięć, ułatwia analizę i logiczne myślenie.

Wzmacnia system odpornościowy.

Pomaga przy problemach z zajściem w ciążę a także w zwiększeniu potencji.

Oczyszcza organizm, w szczególności nerki i wątrobę.

Podnosi ogólną wydolność organizmu i jego witalność.

Łagodzi stany lękowe, uczucie niepokoju, tłumi agresję, bezsilność, pesymizm.

Korzystnie wpływa na system trawienny i wegetatywny system nerwowy.

Pomaga niwelować choroby oczu, skurcze i tiki nerwowe, zawroty głowy i zaburzenia snu.

Obniża wysoki poziom cholesterolu we krwi, łagodzi objawy cukrzycy, zapalenie wątroby i pęcherza żółciowego.