Orgonit Samoprzylepny Turmalin 14

  • 10,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 92
Tagi:

orgonit, turmalin

  • Facebook

Opis

Odpromiennik orgonitowy z turmalinem jako minerałem dominującym.

Orgonit samoprzylepny,idealne rozwiązanie.Można go umieścić w każdym dowolnym miejscu np.telefon, urządzenie elektroniczne,mebel,samochód itp.

Skład

- żywica

- turmalin,wióry mosiądzu

- mieszanka drobnych minerałów

Wymiary orgonitu - podstawa 3x2 cm. wysokość ok. 0,5-1 cm.

Jedna sztuka zakupiona na allegro to jeden orgonit.

Zasięg działania lokalnego to kilka metrów.

Zdjęcie jest przykładowe,ale zakupiony orgonit będzie bardzo podobny.

TURMALIN

Kamień ten w naturalny sposób emituje dalekie promieniowanie podczerwone, stosowany w celu relaksacji i penetracji. Wpływa na poprawę krążenia. Piękny minerał turmalin ma silne działanie absorpcyjne - wchłaniające zauważalne szczególnie przy jego odgrzewaniu lub pocieraniu. Energia pochodząca od turmalinu jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka. Reaguje ze szkodliwymi substancjami zamieniając je w nieszkodliwe. Oczyszcza otoczenie z bakterii, dezodoryzuje i czyści skórę oraz powietrze.

Turmalin - wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, przynosząc jasność i uspokojenie. Turmaliny mają unikalną zaletę w tym, że mogą wyjaśnić siłę koncentracji. Gdy rozgrzany, kryształ turmalinu wytwarza przeciwne ładunki elektryczne na przeciwnych końcach kryształu. Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu. Turmalin zielony, regeneruje zmęczone serce oraz uaktywnia system immunologiczny. Działa także odmładzająco, normalizuje ciśnienie krwi, zapobiega wyczerpaniu fizycznemu i psychicznemu.