Orgonit Samoprzylepny Cytryn 15

  • 10,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 95
Tagi:

orgonit, cytryn

  • Facebook

Opis

Odpromiennik orgonitowy z cytrynem jako minerałem dominującym.

Orgonit samoprzylepny,idealne rozwiązanie.Można go umieścić w każdym dowolnym miejscu np.telefon, urządzenie elektroniczne,mebel,samochód itp.

Skład

- żywica

- cytryn,wióry mosiądzu

- mieszanka drobnych minerałów

Wymiary orgonitu - podstawa 3x2 cm. wysokość ok. 0,5-1 cm.

Jedna sztuka zakupiona na allegro to jeden orgonit.

Zasięg działania lokalnego to kilka metrów.

Zdjęcie jest przykładowe,ale zakupiony orgonit będzie bardzo podobny.

CYTRYN

Cytryn jest kamieniem, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko. Ogólnie Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich osób przedsiębiorczych, które czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach potrzebna jest odwaga, siła przebicia, zdolności przekonywania, logiczne myślenie i silna motywacja wewnętrzna. Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. Warto ubrać się w biżuterię z Cytrynem w dniu ważnych rozmów zawodowych lub trudnych decyzji do podjęcia.

Jednocześnie osobom o opisanym wyżej profilu nie może zabraknąć zdrowego dystansu do spraw zawodowych i odpoczynku od życia na uzależniającej adrenalinie. Czyli bardzo ważnym elementem jest zachowanie równowagi między kilkoma sferami życia, w czym noszenie Cytrynu może pomóc.

Cytryn jest doskonały dla ludzi, którzy nie odnajdują się na stanowiskach pracy z rutynowymi, powtarzanymi i mało twórczymi czynnościami lub wypełnionymi narzuconymi z góry zadaniami. Ten kamień jest dla tych, którzy czując w sobie duże pokłady energii kreatywnej chcą łączyć pracę zawodową ze swoją pasją i tylko wtedy czerpią z niej satysfakcję.

Cytryn jest także kamieniem dobrobytu. Przyciąga wiele dobrych okazji czy zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy czy w wyjściu z kryzysu finansowego.

Podwyższa zdolności regeneracyjne organizmu w czasie choroby.

Zwany jest kamieniem antycukrzycowym - wspomaga wydzielanie insuliny, reguluje pracę trzustki i wątroby.

Poprawia system krążenia, pracę gruczołów limfatycznych i komórek mózgowych.

Usprawnia pracę systemu trawiennego, reguluje przemianę materii, łagodzi dolegliwości żołądkowe i jelitowe.

Obniża wysoki poziom cholesterolu we krwi.

Niweluje zawroty głowy, łagodzi migreny.

Umożliwia szybkie zaśnięcie i zdrowy, mocny sen.