Orgonit Odpromiennik Dumortieryt 41d

  • 90,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 20
  • Facebook

Opis

Duży,mocny orgonit.

Skład

-w górnej części orgonitu miedziana spirala i cztery kryształy górskie zakończone naturalnym szpicem

- następnie warstwa drobnego dumortierytu i  wióry mosiądzu i stali

- mieszanka minerałów i odrobina miedzi

Wym.podstawy - 9,5x9,5 cm.wysokość - 5,5 cm.

Waga ok. - 300 g.

Orgonit duży,bardzo mocny.

Zasięg działania lokalnego to kilkanaście metrów,działanie harmonizujące to kilkadziesiąt metrów.

Zastosowanie - zalecany jako główny odpromiennik do mieszkania lub ze względu na dużą moc na zewnątrz - ochrona ogrodu,działki wokół domu.

Zdjęcie jest przykładowe,zakupiony orgonit będzie b.podobny.

Minerał dominujący - DUMORTIERYT.

DUMORTIERYT

Z pośród wielu właściwości przypisywanych temu magicznemu kamieniowi , najważniejsze to wspomaganie stłumionych zmysłów człowieka - intuicji i jasnowidzenia - dlatego używany jest w praktykach medytacyjnych i w pracy nad rozwojem cech duchowych. Wykorzystywany jest przez astrologów i ludzi interpretujących tarota oraz do wspomagania snów proroczych. Uważany jest za kamień cierpliwości .Promuje osiągnięcia, pozytywne nastawienie, odwagę, zaufanie i pomaga radzić sobie z paniką i strachem. Zwiększa zdolności organizacyjne, w tym precyzję, samodyscyplinę i umiejętności organizacyjne.

Dumortieryt pomaga odnaleźć się w związkach miłosnych przechodzących kryzys, a także przyciągnąć swoją drugą połówkę. Rozwija cierpliwość, zrozumienie, odporność na kryzysowe sytuacje.

Wzmacnia system nerwowy, bóle głowy, neuralgie powstałe w wyniku zapalenia nerwów, wzmacnia nerwy piersiowe, nerwy szyi, móżdżek, rdzeń przedłużony, szpik kostny.

OGÓLNE ODDZIAŁYWANIE: infekcje, wysoka gorączka u dzieci, działa odwadniająco na organizm, w żylakach, pomocny w wymiotach, nudnościach, w kolkach, biegunkach i skurczach, wzmacnia system immunologiczny.