Orgonit Odpromiennik Cytryn 43d

  • 75,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 30
Tagi:

orgonit, cytryn

  • Facebook

Opis

Duży,mocny orgonit.

Skład

-w górnej części orgonitu surowy cytryn

- następnie wióry mosiądzu i stali wśród nich duży oczyszczony kryształ górski zakończony naturalnym szpicem

- mieszanka minerałów 

Wym.podstawy - 9,5x9,5 cm.wysokość - 5,5 cm.

Waga ok. - 220 g.

Orgonit duży,bardzo mocny.

Zasięg działania lokalnego to kilkanaście metrów,działanie harmonizujące to kilkadziesiąt metrów.

Zastosowanie - zalecany jako główny odpromiennik do mieszkania lub ze względu na dużą moc na zewnątrz - ochrona ogrodu,działki wokół domu.

Zdjęcie jest przykładowe,zakupiony orgonit będzie b.podobny.

Minerał dominujący - CYTRYN .

CYTRYN

Cytryn jest kamieniem, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko. Ogólnie Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich osób przedsiębiorczych, które czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach potrzebna jest odwaga, siła przebicia, zdolności przekonywania, logiczne myślenie i silna motywacja wewnętrzna. Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. Warto ubrać się w biżuterię z Cytrynem w dniu ważnych rozmów zawodowych lub trudnych decyzji do podjęcia.

Jednocześnie osobom o opisanym wyżej profilu nie może zabraknąć zdrowego dystansu do spraw zawodowych i odpoczynku od życia na uzależniającej adrenalinie. Czyli bardzo ważnym elementem jest zachowanie równowagi między kilkoma sferami życia, w czym noszenie Cytrynu może pomóc.

Cytryn jest doskonały dla ludzi, którzy nie odnajdują się na stanowiskach pracy z rutynowymi, powtarzanymi i mało twórczymi czynnościami lub wypełnionymi narzuconymi z góry zadaniami. Ten kamień jest dla tych, którzy czując w sobie duże pokłady energii kreatywnej chcą łączyć pracę zawodową ze swoją pasją i tylko wtedy czerpią z niej satysfakcję.

Cytryn jest także kamieniem dobrobytu. Przyciąga wiele dobrych okazji czy zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy czy w wyjściu z kryzysu finansowego.

Podwyższa zdolności regeneracyjne organizmu w czasie choroby.

Zwany jest kamieniem antycukrzycowym - wspomaga wydzielanie insuliny, reguluje pracę trzustki i wątroby.

Poprawia system krążenia, pracę gruczołów limfatycznych i komórek mózgowych.

Usprawnia pracę systemu trawiennego, reguluje przemianę materii, łagodzi dolegliwości żołądkowe i jelitowe.

Obniża wysoki poziom cholesterolu we krwi.

Niweluje zawroty głowy, łagodzi migreny.

Umożliwia szybkie zaśnięcie i zdrowy, mocny sen.