Orgonit Odpromiennik Brelok Spirala Cytryn wz4

  • 45,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 29
Tagi:

orgonit, cytryn

  • Facebook

Opis

Brelok orgonitowy z cytrynem.

Skład

- w centralnej części breloka miedziana spirala i cytryn.

-drobne minerały(wśród nich kryształ górski)

-wióry mosiądzu

Wymiary orgonitu : 3,5x3,5 cm.

grubość ok. 0,7 - 1 cm.

Długość całego breloka ok. 10 cm.

Zakupiona jedna sztuka to jeden brelok orgonitowy.

CYTRYN

Cytryn jest kamieniem, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko. Ogólnie Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich osób przedsiębiorczych, które czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach potrzebna jest odwaga, siła przebicia, zdolności przekonywania, logiczne myślenie i silna motywacja wewnętrzna. Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. Warto ubrać się w biżuterię z Cytrynem w dniu ważnych rozmów zawodowych lub trudnych decyzji do podjęcia.

Jednocześnie osobom o opisanym wyżej profilu nie może zabraknąć zdrowego dystansu do spraw zawodowych i odpoczynku od życia na uzależniającej adrenalinie. Czyli bardzo ważnym elementem jest zachowanie równowagi między kilkoma sferami życia, w czym noszenie Cytrynu może pomóc.

Cytryn jest doskonały dla ludzi, którzy nie odnajdują się na stanowiskach pracy z rutynowymi, powtarzanymi i mało twórczymi czynnościami lub wypełnionymi narzuconymi z góry zadaniami. Ten kamień jest dla tych, którzy czując w sobie duże pokłady energii kreatywnej chcą łączyć pracę zawodową ze swoją pasją i tylko wtedy czerpią z niej satysfakcję.

Cytryn jest także kamieniem dobrobytu. Przyciąga wiele dobrych okazji czy zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy czy w wyjściu z kryzysu finansowego.

Podwyższa zdolności regeneracyjne organizmu w czasie choroby.

Zwany jest kamieniem antycukrzycowym - wspomaga wydzielanie insuliny, reguluje pracę trzustki i wątroby.

Poprawia system krążenia, pracę gruczołów limfatycznych i komórek mózgowych.

Usprawnia pracę systemu trawiennego, reguluje przemianę materii, łagodzi dolegliwości żołądkowe i jelitowe.

Obniża wysoki poziom cholesterolu we krwi.

Niweluje zawroty głowy, łagodzi migreny.

Umożliwia szybkie zaśnięcie i zdrowy, mocny sen.