Orgonit Odpromiennik Ametyst 7 d

  • 75,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 30
Tagi:

orgonit, ametyst

  • Facebook

Opis

Duży,mocny orgonit.

Skład

-w górnej części orgonitu surowy ametyst

- następnie wióry mosiądzu i stali wśród nich duży oczyszczony kryształ górski zakończony naturalnym szpicem

- mieszanka minerałów i odrobina miedzi

Wym.podstawy - 9,5x9,5 cm.wysokość - 5,5 cm.

Waga ok. - 220 g.

Orgonit duży,bardzo mocny.

Zasięg działania lokalnego to kilkanaście metrów,działanie harmonizujące to kilkadziesiąt metrów.

Zastosowanie - zalecany jako główny odpromiennik do mieszkania lub ze względu na dużą moc na zewnątrz - ochrona ogrodu,działki wokół domu.

Zdjęcie jest przykładowe,zakupiony orgonit będzie b.podobny.

Minerał dominujący - AMETYST .

AMETYST

Ametyst nazywany jest kamieniem harmonii i relaksu. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą.

Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych lub/i wysokich stanowiskach pracy. Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Aktywność zawodowa może być w równym stopniu kreatywna, jak i efektywna. Energia Ametystu wpływa na te oba obszary i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu naszej pracy. Nie ma już miejsca na ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Horyzont możliwości naszego rozwoju zostaje poszerzony.

Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Dotyczy to także sfery życia seksualnego - również w tym obszarze dzięki częstym kontaktom z energią Ametystu możemy wykazywać się większą fantazją, a w konsekwencji dawać i otrzymywać więcej satysfakcji.