WODA AMETYSTOWA - AMETYST - ZESTAW -

  • 12,00zł


  • Kod produktu: min
  • Dostępność: Na stanie : 1
  • Facebook

Opis

Zestaw  surowych ametystów z Namibii. 

Waga zestawu - 100 g.

Na zdjęciu pokazane jest przykładowe 100 g kamieni. 

 Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”.

Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą. Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych lub/i wysokich stanowiskach pracy.

Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Aktywność zawodowa może być w równym stopniu kreatywna, jak i efektywna. Energia Ametystu wpływa na te oba obszary i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu naszej pracy.

Nie ma już miejsca na ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Horyzont możliwości naszego rozwoju zostaje poszerzony. Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Dotyczy to także sfery życia seksualnego - również w tym obszarze dzięki częstym kontaktom z energią Ametystu możemy wykazywać się większą fantazją, a w konsekwencji dawać i otrzymywać więcej satysfakcji. 

Łagodzi bóle głowy i migreny.  Pomaga w bezsenności - zapewnia zdrowy i spokojny sen.  Sprzyja pozbywaniu się urazów psychicznych oraz łagodzi objawy chorób o podłożu nerwowym.  Reguluje przemianę materii.

Woda ametystowa

Kamień ametystu należy oczyścić w osolonej wodzie przez 24 godziny.

Po wyjęciu z soli należy kamień umyć w ciepłej lub gorącej wodzie nie gotując. Następnie zalewamy (ok. 100gr) ametystu wodą mineralną lub filtrowaną (1,5 litra) stawiamy na parapecie na około 1 dobę , aby nabrał energii słońca i księżyca- energii kosmosu.

Tak przygotowaną wodę już bez kamienia trzymamy w lodówce i stale dolewamy wodą ubytek. Wtedy nabiera działania homeopatycznego – mocniejszego.

Pić 1 łyżeczkę dziennie (można dodawać do herbaty, zupy , również do kąpieli).

Działanie: Poprawia pamięć, wspiera intuicję, wzmacnia przekazy senne. Daje dobre sny. Ułatwia przyswajanie wiedzy. Dodaje odwagi. Przy alkoholizmie daje świadomość tego nałogu. Pomaga zwalczać ten nałóg. Rozbudza intuicję, przeczucia, sny. Uwalnia od lęków. Pomaga przy stresach.

Woda ametystowa daje bardzo dobrą pamięć i powinni ją pić ci co mają z nią kłopoty :)

Woda ametystowa jest również właściwa dla dzieci, które się boją, uwalnia od lęków, daje kontakt z pozytywnymi energiami. Można podawać do picia również zwierzętom. Dostają przenikliwego wzroku, stają się radosne i nawiązuje się głębszy kontakt i porozumienie z nimi. Początkowo picie tej wody może dawać dość duży efekt oczyszczania… gdyż siła jej wpływa na najgłębsze poziomy energetyczne, dotykając naszych emocji, podświadomych uczuć czy skumulowanych stresów i napięć. Taki efekt jak pocenie, pobudzenie emocjonalne, bezsenność może chwilowo towarzyszyć w początkowej fazie picia tej wody, ale stopniowo się to wycisza a stałe picie jej sprawia, że z każdym dniem czujemy się lepiej i silniej. Woda ametystowa leczy wszelkiego rodzaju stany zapalne skóry, ukąszenia po owadach, jak również czyraki i inne stany zapalne skóry. Warto więc mieć ametyst w domu i korzystać z jego dobroczynnej energii.